Lakýrník/-ce

KARBOX s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Havlíčkova 648, 508 01 Hořice, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-11-09
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lakýrníci automobilů a jiných vozidel (71321)

Pracoviště a kontakty

Firma:KARBOX s.r.o., IČ 26002370
Pracoviště:Havlíčkova 648, 50801 Hořice v Podkrkonoší

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2015-11-09
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště Hořice.
v případě zájmu volejte od 7.00-14.00 hod na tel.: 725078148 p. Tůma nebo pište na e-mail: [email protected].
Požadujeme vyučení v oboru, praxe v oboru, manuální zručnost, samostatnost, základní orientace v technické dokumentaci.
Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností následného prodloužení na dobu neurčitou, navýšení mzdy po zapracování, příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce.

Poslední změna:2015-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 9805590709

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity