Manažer/-ka kvality

KARBOX s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Havlíčkova 648, 508 01 Hořice, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-02
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (75430)

Pracoviště a kontakty

Firma:KARBOX s.r.o., IČ 26002370
Pracoviště:Havlíčkova 648, 50801 Hořice v Podkrkonoší

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-12-02
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MANAŽER/-KA KVALITY - Pracoviště Hořice.
V případě zájmu pište na e-mail: [email protected].
Jste lídrem v oblasti kvality? Máte chuť stát se členem managementu výrobní společnosti? Zaměřujete se především na výsledky a kvalitu? Tak je následující výzva určena právě pro Vás.
Vaší náplní práce bude: zajišťování dodržování systému kvality dle norem ISO 9001, implementace nástrojů kvality (FMEA, APQP), provádění interních auditů, stanovování indikátorů kvality a jejich analýzy, vyhodnocování neshod, zajišťování nápravných opatření, vedení kolektivu a oddělení kvality, reporting a porady vedení společnosti.
Od uchazečů očekáváme: vzdělání technického směru, praxe v oblasti výrobní kvality min. 1 rok, znalost nástrojů řízení kvality (FMEA, APQP, apod.) výhodou, komunikativní znalost anglického jazyka, znalost práce na PC, dobré komunikační dovednosti, ochota cestovat (ŘP sk. B), pracovní nasazení s orientací na cíl, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, týmový přístup.
Uchazečům nabízíme: zajímavou a odpovědnou práci ve společnosti s širokým výrobním programem, zázemí stabilní a neustále se rozvíjející silné společnosti, resp. skupiny Czechoslovak Group (Tatra, Dako, Excalibur Army, …), maximální odbornou pomoc v rámci adaptace, odpovídající mzdové ohodnocení, aktivní motivační systém, pružnou pracovní dobu, firemní benefity.
Další informace o pozici naleznete na stránkách společnosti www.karbox.cz, sekce kariéra.
Dále nabízíme příspěvek na stravování a penzijní připojištění; vzdělávací kurzy a školení (možnost osobního rozvoje); firemní akce, a další benefity.

Poslední změna:2016-12-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 11430320727

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání