Obchodně - projektový/-á manažer/-ka

KARBOX s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Havlíčkova 648, 508 01 Hořice, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-09
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:KARBOX s.r.o., IČ 26002370
Pracoviště:Havlíčkova 648, 50801 Hořice v Podkrkonoší

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-09
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OBCHODNĚ - PROJEKTOVÝ/-Á MANAŽER/-KA - Pracoviště Hořice.
V případě zájmu pište na e-mail: [email protected].
Náplní Vaší práce bude aktivní vyhledávání nových zákazníků a nových obchodních příležitostí, monitorování a analyzování trhu, vývojových trendů; reprezentace společnosti na jednáních s obchodními partnery a potenciálními zákazníky; řízení projektu/obchodního případu ve všech jeho fázích, zodpovědnost za vedení projektu/obchodního případu; administrace obchodních případů, projektů.
Od uchazečů očekáváme: VOŠ/VŠ vzdělání - technický obor výhodou; znalost AJ nutná, znalost dalších jazyků vítána; velmi dobré obchodní a manažerské dovednosti; komunikační a prezentační schopnosti, znalost metod a nástrojů projektového řízení výhodou; praxe na obdobné pozici a schopnost číst výkresovou dokumentaci výhodou; základní znalost práce na PC: MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project); aktivní řidič a ochota cestovat (ČR i zahraničí); časová flexibilita, pracovní nasazení s orientací na výsledky, samostatnost, odpovědnost, schopnost vést kolektiv lidí.
Nabízíme zajímavou a odpovědnou práci ve společnosti se zajímavým obchodním programem; zázemí stabilní a neustále se rozvíjející silné společnosti, resp. skupiny Czechoslovak Group (Tatra, Dako, Excalibur Army, …), maximální odbornou pomoc v rámci adaptace, další odborný rozvoj; odpovídající mzdové ohodnocení, aktivní motivační systém, po zapracování pracovní smlouva na dobu neurčitou, mobilní telefon, notebook.
Dále nabízíme příspěvek na stravování a penzijní připojištění; vzdělávací kurzy a školení (možnost osobního rozvoje); firemní akce, a další benefity.

Poslední změna:2017-01-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 11430440716

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání