Konstruktér/-ka vývoje

KARBOX s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Havlíčkova 648, 508 01 Hořice, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-09
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:KARBOX s.r.o., IČ 26002370
Pracoviště:Havlíčkova 648, 50801 Hořice v Podkrkonoší

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-09
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:KONSTRUKTÉR/-KA VÝVOJE - Pracoviště Hořice.
V případě zájmu pište na e-mail: [email protected]
Náplní Vaší práce bude účast na inovačních projektech společnosti, kreativní tvorba koncepcí pro zcela nové produkce, dále tvorba výkresové dokumentace, zpracování 3D modelů (speciální kontejnery, nástavby na nákladní vozy, hasičské vozy) a další spolupráce na projektech v rámci skupiny Czechoslovak Group (Tatra, Dako, Excalibur Army).
Od zájemců očekáváme výbornou znalost práce na PC: MS Office, CAD systémy 2D a 3D (AutoCad 2000, Inventor Series), schopnost kreativního technického myšlení, pečlivost, odpovědnost, samostatnost, praxe na obdobné pozici ve strojírenství a znalost Aj je výhodou (nikoliv však podmínkou).
Nabízíme: zajímavou a odpovědnou práci ve společnosti s širokým obchodním programem; zázemí stabilní a neustále se rozvíjející silné společnosti, resp. skupiny CSG, maximální odbornou pomoc v rámci adaptace, další odborný rozvoj; odpovídající mzdové ohodnocení, po zapracování pracovní smlouva na dobu neurčitou. Bližší informace o pozici naleznete na stránkách společnosti www.karbox.cz sekce kariéra.

Dále nabízíme pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování a penzijní připojištění; vzdělávací kurzy a školení (možnost osobního rozvoje); firemní akce, a další benefity. Vhodné i pro absolventy.

Poslední změna:2017-01-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 11430150783

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání