Strojírenský technik konstruktér

Karel Kaňák, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Tovární 1237, 696 01 Rohatec, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:Karel Kaňák, s.r.o., IČ 43441947, http://www.kanakcz.com
Pracoviště:Tovární 1237/35, 696 01 Rohatec

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Naše společnost je již 25 let významným hráčem na trhu výroby výsekových nástrojů pro obalový průmysl. Rychle se rozvíjíme a hledáme nové kolegy, kteří nám s tím pomůžou, a to na pozici:
KONSTRUKTÉR/KA
Náplní vaší práce bude:
• Konstrukce nástrojů pro výsek obalů ve speciálním CAD programu,
• popis technologie výroby,
• nastavování samotného CAD softwaru,
• tvorba vzorků a ověřování jejich funkčnosti.
Výsledek Vaší práce bude:
• Správně a včas naprogramovaný nástroj pro výsek obalů.
Jaké jsou naše hlavní požadavky?
• Důležitý je pro nás především přístup k práci.
• Je potřeba také dobré technické myšlení.
• Zkušenosti s konstrukcí v CAD jsou výhodou, absolventy nebo uchazeče s velkým zájmem si ale rádi zaškolíme.
Co nabízíme?
• Slušnou práci v příjemném kolektivu,
• solidní jednání – vážíme si lidí, kteří v naší společnosti pracují, u nás nebudete pouze „číslo,“
• slušné finanční ohodnocení aj.
Informace o naší společnosti naleznete na stránkách www.kanakcz.com. Pokud vás naše nabídka zaujala, budeme rádi za zaslání vašeho životopisu.

Poslední změna:2016-12-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 11821630755

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity