Truhlář - operátor cnc obráběcího centra

Karel Mareš (MPSV)

Místo práce
Sadová 895, 789 01 Zábřeh, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Truhláři (75220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Karel Mareš, IČ 10645349
Pracoviště:Sadová 895/3, 789 01 Zábřeh

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 24000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Firma Karel Mareš, truhlářství, Sadová 895/3, 789 01 Zábřeh se zaměřuje na realizace bytových a komerčních interiérů.
Hledá pro rozšíření svého týmu zaměstnance na pozici:
" Truhlář, nábytkář " _ operátor CNC obráběcího centra

Základní pracovní náplň:
- výroba zakázkového nábytku a interiérů

Požadujeme:
- Vyučení v oboru truhlář - stolař nebo zaučení v tomto oboru
- Orientace v technických výkresech, znalost práce na PC a znalost obsluhy CNC obráběcích strojů výhodou
- Ochotu pracovat v případě nutnosti nad rámec pracovní doby
- Pečlivost, spolehlivost, samostatnost.
- Praxe v oboru za poslední období alespoň 1 rok - výhodou.
- Řidičský průkaz sk. B, příp. další - výhodou

Nabízíme:
- Odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce
- Zajímavou a tvůrčí práci.

Vhodné i pro absolventy.

Nabídky předložte spolu se stručným životopisem na adresu:
Karel Mareš, truhlářství, Sadová 895/3, 789 01 Zábřeh
Tel. 603226972, [email protected]. Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.

Poslední změna:2016-11-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 10658760708

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou