Odborný prodavač (Ref. č.: PL/Mat)

Kariéra spol. s r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubický kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Firma KAVON s.r.o., zabývající se prodejem ručního, pneumatického a elektrického nářadí a provozuje laboratoř pro kalibraci momentových klíčů hledá pracovníka na pozici: ODBORNÝ PRODAVAČ

Náplň práce:
Prodej nářadí, nástrojů a svařovací techniky.
Jiné výhody
Nabízíme:
- platové ohodnocení odpovídající individuálnímu pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem
- příjemné pracovní prostředí
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Jiné obchodní činnosti

Firma KAVON s.r.o.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
Osobnostní předpoklady a dovednosti
Požadavky:

- minimálně vyučení v oboru
- orientace a přehled v oboru
- ochota učit se novým věcem
- dobré komunikační a prodejní dovednosti, spolehlivost
- znalost obsluhy a psaní na PC-Word, Excel, Internet, Outlook
- samostatnost a organizační schopnosti
- řidičský průkaz sk.B
- praxe výhodou

Místo práce: Medlešice 139, Chrudim

Termín nástupu: ihned

V PŘÍPADĚ, ŽE VÁS TATO NABÍDKA ZAUJALA, ZAŠLETE SVŮJ ŽIVOTOPIS NA E-MAIL: INFO@KAVON.CZ

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o., a to do 31. 12. 2012. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Personální agentura
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Počet zaměstnanců
45
Vinohradská 184 Zobrazit na mapě
130 52 Praha 3
ID: 1275935   Datum zveřejnění: 14.6.2012
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce