Dispečer mezinárodní kamionové dopravy

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Šmídl s.r.o. - prosperující firma se zaměřením na dopravu a logistiku, provozující více než 200 nákladních vozidel hledá pracovníky na pozice: Dispečer mezinárodní kamionové dopravy - pro střediska Brno, Hořovice, Vysoké Mýto

Náplň práce:
- průběžné oslovování stávajících zákazníků, stanovení podmínek přepravy
- výběr vhodného vozidla, výbavy řidiče, sledování průběhu přepravy, zajišťování admin. prací spojených s přepravou
- stanovování jízdních tras dle potřeby a požadavků, stanovení počtu km, stanovení trasy řidiči
- samostatné hodnocení řidičů
- vyhodnocení spokojenosti stávajících zákazníků, monitorování reklamací
- navrhování rozvoje služeb u zákazníků a rozvíjení pozitivních vztahů
- nastavení systému péče o jednotlivé zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme :
- trvalý pracovní poměr u prosperující společnosti
- velmi dobré platové ohodnocení - ocenění kvalit a praxe kandidáta
- mobilní telefon
- příjemný pracovní kolektiv, dobré pracovní zázemí
- nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Šmídl s.r.o.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- SŠ, VŠ vzdělání, praxe podmínkou (ideálně 3 a více let)
- znalosti v oboru silniční dopravy
- aktivní dobrou znalost alespoň jednoho jazyka - AJ, NJ, IJ, FRJ - podmínkou
- velmi dobrou znalost práce na PC
- pečlivost, samostatnost, odpovědnost, flexibilitu
- organizační a komunikativní dovednosti
- časovou flexibilitu
- odolnost vůči stresu
- aktivní ŘP sk. B

INFORMACE NA TEL.: 737 796 918, IVANA SYROVÁTKOVÁ
ŽIVOTOPISY POSÍLEJTE NA E-MAIL. ADRESU: [email protected]

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o., a to do 31. 12. 2012. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1314968  Datum zveřejnění: 17.8.2012