Elektronik/okres Most

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Okres Most

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-provádět opravy strojů a zařízení v maximální kvalitě a v co nejkratším čase
-provádět práci v rámci preventivní údržby dle vystavených požadavků
-denními kontrolami zařízení předchází nenadálým poruchám
-kontrolovat stav výrobních zařízení a jejich způsobilost k požadavkům výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

-práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
-možnost jazykových a odborných kurzů
-zaměstnanecké výhody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

společnost, která je výrobcem komponentů pro automobily

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-SOU, SŠ vzdělání elektrotechnického směru
-1 rok praxe z oblasti údržby
-znalost řídících systémů a programovatelných automatů
-částečná znalost anglického jazyka - výhodou
-platné osvědčení dle vyhlášky 50 / 78 Sb.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1612767  Datum zveřejnění: 1.8.2014