SAP BASE Specialist

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Liberecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Správa / podpora SAP R / 3
- NetWeaver BW a Enterprise Portal systémy Optimalizace SAP Basis
- Podpora pro vývojáře SAP, projektového týmu
- Monitorování, udržování systému SAP
- Incident Management
- Spolupráce na bázi projektů SAP

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Velmi dobré platové podmínky
- Práci v dynamickém prostředí v mladém kolektivu
- Zázemí silné nadnárodní společnosti
- Využití jazykových znalostí
- Práce na zajímavých mezinárodních projektech
- Možnost dalšího vzdělávání

Místo pracoviště Česká Lípa. Datum možného nástupu ihned/dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významná firma působící v oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Bakalářské nebo vysokoškolské vzdělání v oblasti informačních technologií nebo příbuzném oboru
- Zkušenosti v podání SAP R / 3 a SAP Basis portálu
- Znalost SAP Portal, Solution Manager
- Základní znalost administrace ORACLE / UNIX
- Ochota cestovat a pracovat v zahraničí
- Plynně slovem i písmem Obchodní angličtina

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1612975  Datum zveřejnění: 9.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50000 Kč/měsíc