Programátor .NET/Moravskoslezský kraj/Spa

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Analýza a vývoj SW aplikací
- Testování a řešení problémů s tím spojených
- Spolupráce na firemních projektech v oblastech Logistika a ERP

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci v mladém a ambiciózním kolektivu
- Kreativní, zodpovědnou a dynamickou práci, která Vám umožní vyniknout a realizovat se
- Mzdové ohodnocení dle zkušeností a pracovních výsledků
- Možnost dalšího vzdělávání a odborná školení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho významného klienta, který se zabývá vývojem softwaru, hledáme uchazeče:

Programátor .NET

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

.NET - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ nebo SŠ vzdělání
- Dobrá znalost programování v .NET, jazyk C#
- Znalost vývoje databázových a WinForms aplikací
- Znalost prostředí MS SQL a jazyka SQL a T-SQL
- Analytické schopnosti, samostatnost, týmový přístup, spolehlivost, ochota vzdělávat se, schopnost se rychle učit, aktivní přístup k problémům
- Alespoň pasivní znalost AJ
- Předchozí praxe v oblasti vývoje SW, pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy s praxí

Výhodou:
- Znalost standardů XML
- Znalost jiné relační databáze
- Znalost práce s TFS
- Další odborné znalosti z oblasti IT

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1717554  Datum zveřejnění: 28.5.2014