Elektrokonstruktér/elektroprojektant/van

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Okres Mělník, Praha - východ, Okres Blansko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

konstrukce elektrických, hydraulických a pneumatických zařízení pro brousící stroje
vyhotoven schémat a kusovníků a projektování jejich součástek
intenzivní komunikace s dalšími závody v Čechách a v Německu
komunikace se zákazníky při technických jednáních

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

práci v mezinárodní firmě výrobního charakteru využívající moderní technologie
zajímavou a různorodou pracovní náplň s možností seberealizace
podporu kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
zaměstnanecké výhody (např. firemní jazykové kurzy, další odborné vzdělávání v rámci interních firemních programů, stravování, penzijní připojištění, zaměstnanecké akce a další)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho významného klienta, mezinárodní, celosvětově zaměřenou podnikatelskou skupinu, která patří k nejprestižnějším společnostem v oboru, hledáme vhodného kandidáta na pozici: ELEKTROKONSTRUKTÉR/ELEKTROPROJEKTANT/VAN

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

VŠ, SŠ elektrotechnické
vyhl. 50/78 Sb.
znalost fluidní techniky
MS Office, elektroprojekční systém (např. Eplan) výhodou
schopnost samostatné a systematické práce
komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
ochota cestovat, ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1721015  Datum zveřejnění: 23.4.2014