Team leader HR Services/okr. Třebíč

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Okres Třebíč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Odpovědnost za koordinaci procesů, projektů a úkolů s Corporate Center HR služeb a jejich výkonu v HR Service Center CZ
• Odpovědnost za tým úředníků v místě
• Členové podpůrného týmu pro HR business procesy (time správa, správa zaměstnanců, organizační management, cestovní, mzdy atd.)
• Odpovědnost za nalezení řešení problémových eskalace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• perspektivní a zajímavou práci v prosperující společnosti
• osobní a profesní rozvoj
• Mladý tým
• každodenní využití cizích jazyků

Výhody:
• 13. salary/14th plat
• měsíční bonus za účast
• čtvrtletní bonusses
• 6 týdnů dovolené
• zásobování
• důchodového pojištění
• bez jazykového vzdělávání
• bezplatnou zdravotní a preventivní péče
• kulturní a společenské akce
a další výhody a příplatky dle vysokého standardu sociálního programu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Vývojový partner a dodavatel originálního příslušenství výrobcům v automobilovém a strojním průmyslu na mezinárodní úrovni.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Univerzita / střední škola technická a ekonomická směr výhodou
• Aktivní znalost angličtiny a němčiny
• Silný zážitek HR procesů
• Orientace na proces
• SAP znalosti v oblasti HR modul výhoda
• Zkušenosti s vedoucí týmu
• Prezentační dovednosti
• Dobrá komunikace a organizační schopnosti
• Znalost MS Office
• Licence B řidiče
• Ochota cestovat a účastnit se školení v Německu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1816480  Datum zveřejnění: 29.7.2014