Obchodně technický zástupce s působností pro celé Slovensko.

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Propagace značky Lena Chemical
- Prodej technických a technologických řešení Lena Chemical
- Jednání s generálními dodavateli staveb, stavebními firmami, investory, projektanty, realizátory a uživateli hmot Lena
- Navrhování prodejní strategie výrobků Lena Chemical ve svěřené oblasti
- Monitorování trhu ve svěřené oblasti
- Technický servis – návrhy použití hmot a aplikačních technologií, cenové kalkulace, technická pomoc, technický dozor, zaškolování

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci s novými systémy a technologiemi
- Perspektivní pracovní uplatnění
- Motivační finanční systém
- Technické vybavení a podporu
- Otevřené prostředí rodinné firmy
- Rozšiřování znalostí a nejnovějších poznatků o technologiích v oblasti polymerů, stavební chemie, ochranných nátěrů a příbuzných oborů
- Služební automobil, telefon, notebook

Informace o náboru

Kontakt:

Svůj životopis s uvedením motivace práce v Lena Chemical s.r.o. zašlete, prosím, na adresu: [email protected]

Odesláním či předáním svého životopisu a případně dalších osobních dat společnosti Lena Chemical s.r.o. udělujete souhlas ke zpracování a archivaci vašich osobních údajů podle zákona 101/2000 sb., s platností až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

LENA CHEMICAL, s.r.o.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Od úspěšného kandidáta očekáváme:

- SŠ nebo VŠ vzdělání - technický směr výhodou
- Odvahu pracovat s vysokým pracovním nasazením a aktivním využitím všech svých znalostí a dovedností
- Manuální zručnost
- Přirozenou motivaci k sebevzdělávání a neustálému zlepšování
- Obchodní myšlení, výborné komunikační schopnosti, profesionalitu, samostatnost, poctivost, průbojnost, 100% loajalitu
- Empatii směrem k zákazníkovi a obchodnímu partnerovi
- Ztotožnění se s firemní kulturou.
- Praxi min. 4 roky nejlépe v technickém oboru
- ŘP sk. B, časovou nezávislost a ochotu cestovat
- Jazykové znalosti - angličtina výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1875286  Datum zveřejnění: 22.9.2014