Správce IT sítě

Kariéra spol. s r.o.

SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o. Petrovická 312 592 31 Nové Město na Moravě, Okres Žďár nad Sázavou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- správa a servis hardware a software, vč. telekomunikačních technologií
- vývoj software, jeho implementace a optimalizace ve spolupráci s mateřskou firmou
- samostatná práce na projektech (i na úrovni skupiny podniků)
- týmová spolupráce (i na úrovni skupiny podniků)
- správa datových toků v rámci skupiny podniků
- zřizování a udržování VPN sítí, serveru a síťové struktury, včetně vedení provozní dokumentace
- metodické vedení uživatelů aplikací a sítě, definice a řešení souvisejících problémů
- zajišťování antivirové ochrany dat a ochrany sítě před nepovolenými přístupy
- export a import dat firemních databází, zálohování dat
- SQL script programování na bázi MSSQL

Zaměstnanecké výhody, benefity

- perspektivní práci u dynamicky se rozvíjející firmy
- zázemí zahraniční mateřské firmy s dlouholetou tradicí
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na životní pojištění
- mzdové ohodnocení 25 – 35 000 Kč /měs.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

výpočetní technika a informační technologie

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profil:
- minimálně SŠ vzdělání v oboru výpočetní techniky a informační technologie
- vhodné i pro absolventy, praxe výhodou
- znalost správy sítě a administrace MS Windows XP+, Server 2008/2011 (MSSQL, Exchange 2010, ActiveDirectory, zálohování, ochrana dat)
- znalost MS Office
- úroveň znalosti cizího jazyka (dle SERR) AJ na úrovni B1, NJ na úrovni A1
- řidičský průkaz sk. B.
- samostatnost, iniciativa, odpovědnost a aktivní přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1894015  Datum zveřejnění: 9.10.2014