Programátor C/C++ /Praha/FLE

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vývoj SW pro aplikace řídicích systémů pro tramvajový provoz, automatické řízení tramvajových vozoven, apod.
- Spolupráce na přípravě technických řešení pro domácí a zahraniční projekty
- Spolupráce na projektech pro zahraniční klienty
- Občasné služební cesty po Evropě i mimo Evropu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Osobní přístup, přátelské prostředí
- Možnost prosadit vlastní názor a realizovat nápady v praxi
- Zajímavé projekty pro zahraniční klienty (Austrálie, Belgie, Nizozemí, Polsko, atd...)
- Úvodní školení, možnost konzultace technických řešení s odborníky z praxe
Týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba Nenárokový 13. plat Cestovné – při služebních cestách Příspěvek na životní/důchodové pojištění Notebook (dle vlastní volby), mobilní telefon, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho významného klienta, českou výrobně-technologická firma, zabývající se výrobou a realizací projektů technologií pro tramvajové, trolejbusové a železniční tratě v ČR, EU i mimo EU, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

PROGRAMÁTOR

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektronika/elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Znalost programování v C/C++ je nutností (znalost programování v Delphi výhodou)
- Zkušenosti s PLC výhodou, nikoliv podmínkou
- Znalost dalších programovacích jazyků výhodou
- Znalost OS Windows XP, 7, 8
- AJ alespoň na středně pokročilé úrovni je nutností, zejména emailová komunikace a práce s technickou dokumentací
- Samostatnost, odpovědnost, nadšení pro práci v mladém kolektivu
- SŠ/VŠ, obor elektronika/elektrotechnika je výhodou
- Základní znalost elektroniky, el. součástek, el. obvodů, komunikačních rozhraní je výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1936990  Datum zveřejnění: 24.11.2014