Senior risk analytik s Ruštinou

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Analýza výkazů, vývojových trendů, silných a slabých stránek individuálně posuzovaných klientů ze segmentu korporátních klientů před poskytnutím aktivních obchodů
• Vypracování stanoviska, posouzení ratingu, návrh kovenantů a dalších podmínek financování
• Monitorování stávajících obchodů včetně posouzení návrhů dalšího postupu
• Posouzení a stanoviska k navrhovaným změnám u stávajících obchodů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Spolupráci na zajímavých obchodech
• Odpovědnost a možnost uplatnit svoje názory, zkušenosti
• Naše know how a cenné rady kolegů a nadřízených
• Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích banky

Informace o náboru

Pro našeho významného klienta, společnost, která se zabývá bankovnictvím, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

SENIOR RISK ANALYTIK S RUŠTINOU

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

společnost, která se zabývá bankovnictvím

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• 3 letou praxi na analytické pozici v bankovnictví
• Rychlá orientace ve finančních výkazech firmy
• Díky svým analytickým schopnostem dokážete z velkého množství informací a dokumentů vytáhnout podstatné informace a s těmi pracovat
• Máte představu, jakým způsobem se hodnotí rizikovost klienta
• Jste zvyklý prioritizovat a asertivně jednat se svými kolegy/zákazníky/dodavateli
• Znalost angličtiny, včetně odborných výrazů v angličtině
• Znalost ruštiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1938564  Datum zveřejnění: 25.11.2014