Finanční kontrolor s Nj+Aj / Plzeň / AND

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Plzeň, Plzeňský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned / dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE
- Včasné přidělení příchozí platby v obchodním systému
- Zpracování požadavků zákazníků ve společnosti nebo zákaznickém systému
- Zajištění zákaznických plateb dle podmínek (proaktivně identifikovat překážky související s platebním procesem)
- Vedení přehledné účetní knihy zákazníků
- Automatické vypracování konkrétního řešení pro zákazníky / zlepšování procesů
- Zajištění vhodných úvěrových limitů v souladu s Credit Managementem společnosti
- Rozvoj klientských a obchodních kontaktů pro usnadnění obchodních cílů
- Zajištění podrobné analýzy problémů zákazníků (množství, příčina, návrh řešení, akční plán, …)
- Zajišťování zpětné vazby klientům ohledně kupních smluv, apod.
- Přesné a včasné udržování dat v obchodním systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME
Příležitost k růstu a realizaci sama sebe v mezinárodní společnosti
Pozitivní firemní kultura založenou na úctě k zaměstnancům a jejich práci
Roční bonus (na základě finančních výsledků)
Velmi pěkné a nové pracovní prostředí
Jazykové kurzy a další školení
Příspěvek na penzijní připojištění
Flexibilní pracovní doba
Pracoviště v centru města
Firemní akce
Stravenky

Datum nástupu: ihned / dohodou
Místo pracoviště: Plzeň
Typ pracovního poměru: HPP

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail [email protected] a uvádějte značku 36914 / CREDIT / AND.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2015. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho významného klienta, jednoho z největších světových dodavatelů kompletních služeb elektro, TV a pro zábavní průmysl, vzdělávací sféru a průmysl informačních technologií hledáme vhodného uchazeče na pozici:

FINANČNÍ KOTROLOR / CREDIT CONTROLLER / Plzeňský kraj / AND

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME
SŠ/VŠ Ekonomické nebo podobné zaměření
Výborná znalost NJ (C1) + AJ (B2)
Předchozí zkušenosti v oblasti účetnictví nebo jiném příbuzném oboru
Výborná znalost aplikací MS Office, znalost Oracle Financials je výhoda
Vynikající matematické dovednosti
Zkušenosti s administrativou
Vynalézavost, efektivita, flexibilita a zaměření na zákazníka
Týmový hráč, asertivita, pilnost, zodpovědnost
Praktický přístup k řešení problémů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1984253  Datum zveřejnění: 19.1.2015