Vedoucí výroby / Královehradecký kraj / BAT

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
okres Trutnov, Královéhradecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vypracovává odpovídající výrobní dokumentaci
- schvaluje navržené subdodavatele
- zajišťuje realizaci výroby
- odpovídá za dodržování technologických postupů
- vyhodnocuje výrobní plán
- odpovídá za dodržování BOZP a PO

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní uplatnění v zavedené společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- účast na zajímavých i mezinárodních zakázkách

Informace o náboru

Místo pracoviště: Okres Trutnov
Datum nástupu: dle dohody

V případě, že Vás nabídka zaujala, prosím zašlete svůj životopis na e-mail: [email protected] a uvádějte značku 48373/BAT

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2015. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou ocelových konstrukcí, hledáme vhodného kandidáta na pozici:
VEDOUCÍ VÝROBY / TRUTNOV / BAT

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ obor strojní nebo stavební (oblast ocelových konstrukcí a zámečnických výrobků pro bytovou a průmyslovou výstavbu výhodou)
- praxe na pozici výroby ocelových konstrukcí podmínkou
- znalost kreslení v CAD Avance Steel
- znalost souvisejících EN, ČSN, předpisů a nařízení v oboru
- zkušenosti s přípravou výrobní dokumentace, řízením pracovníků, jednání se zákaníky
- zkušenosti s kontrolou jakosti svařování
- školení BOZP PO, školení v oboru kontroly kvality a jakosti
- ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2024428  Datum zveřejnění: 23.2.2015