PLC Programátor/Praha

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- programátor v oblasti řízení a vizualizace dopravních a jiných technických systémů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Osobní přístup, přátelské prostředí
- Možnost prosadit vlastní názor a realizovat nápady v praxi
- Zajímavé projekty pro zahraniční klienty (Austrálie, Belgie, Nizozemí, Polsko, atd...)
- Úvodní školení, možnost konzultace technických řešení s odborníky z praxe
Týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba Nenárokový 13. plat Cestovné – při služebních cestách Příspěvek na životní/důchodové pojištění Notebook (dle vlastní volby), mobilní telefon, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
Nekuřácké pracoviště

Informace o náboru

Pro našeho významného klienta, českou výrobně - technologická firma, zabývající se výrobou a realizací projektů technologií pro tramvajové, trolejbusové a železniční tratě v ČR, EU i mimo EU, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

PROGRAMÁTORA PLC
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail [email protected] a uvádějte značku 31520/PLC/FLE.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2015. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektrotechnické vzdělání, automatizace, výpočetní technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- nutná schopnost komunikace v anglickém jazyce nutná.
- SŠ či VŚ elektrotechnické vzdělání (možno pro flexibilní studenty posledních ročníků)
- znalost PLC a jejich programování (nejlépe PLC B+R, Siemens, Fatek apod. v jazyce C i pomocí Ladder diagramu
- programování HMI LCD panelů připojených k PLC
- dále požadujeme základní znalosti elektroniky, základních elektronických součástek a základních logických i analogových elektronických obvodů
- znalosti komunikace mezi bloky většího systému / RS232, RS485, RS422, USB, TCP/IP, UDP, GSM GPRS atd.
- Praktické zkušenosti vítány

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2059135  Datum zveřejnění: 24.3.2015