Manažer projektů/Praha/HUS

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- příprava a realizace projektů souvisejících s realitami
- zjišťování a vyhodnocování potřebných informací
- vyjednávání obchodních a smluvních podmínek
- jednání s organy státní správy a samosprávy
- získávání stanovisek od osob a organizací, jejichž vyjádření je nezbytné pro zajištění nebo prodloužení stavebního povolení
- organizace vlastní výstavby nebo oprav, včetně výběru a vyjednávání
podmínek smlouvy se subdodavateli a dozoru nad jejich činností

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příležitost naplnit své profesní ambice, tvořit
- příležitost uplatnění kreativních metod a přístupů
- spolupracující tým kolegů
- zajímavé platové ohodnocení
- možnost seberealizace

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala a splňuje požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail
[email protected] a uvádějte značku 17686/HUS

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Koupě, prodej, pronájem a správa nemovitostí

Pro našeho klienta, který se zabývá přípravou a realizací projektů, hledáme vhodné uchazeče na pozici MANAŽER PROJEKTU/HUS

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ nebo VŠ, základní technické znalosti
- velmi dobré komunikativní znalosti
- organizační schopnosti, schopnost koordinovat
- profesionální přístup, schopnost navázat osobní kontakt
- systematický, analytický a pečlivý přístup k práci
- schopnost pracovat nezávisle a zároveň jako součást týmu
- schopnost asertivního jednání a orientace na výsledky
- vysoké pracovní nasazení
- řidičský průkaz sk. B
- schopnost domluvit se v AJ (výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2103946  Datum zveřejnění: 1.7.2015