Inženýr kvality s AJ/Mošnov/BOZ

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
1.10.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava a implementace nových projektů.
Zodpovědnost za zlepšování výrobních procesů, které vedou ke zlepšování kvality.
Řešení reklamací, tvorba nápravných opatření, certifikace.
Spolupráce na řešení vnitropodnikových problémů v oblasti kvality.
Udržování a zlepšování vztahů se zákazníky, řešení stížností a zákaznických reklamací.
Vytváření a udržování cílů kvality a koordinace těchto cílů s výrobními procedurami ve spolupráci s vedením ostatních oddělení.
Provádění auditů a následná kontrola, interní audity a externí audity u dodavatelů.
Definování a zavádění měření výkonnosti procesů, měření výstupů a monitorování výkonu a kvality v souladu s procesy a obchodními cíli.
Zajištění souladu ISO.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost osobního a profesního rozvoje
Práci v dynamické mezinárodní společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení
Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů včetně 13. a 14. platu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významná společnost v oblasti aplikací automobilových plastů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Access - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ, VŠ technického směru
Schopnost komunikovat v AJ (komunikace s korejským managementem)
Znalost norem ISO/TS 16949
APQP, PPAP, SPC, 5S, Fromel Q, FMEA, 8D
Praxe ve výrobní společnosti (v automobilovém průmyslu výhodou)
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost
Schopnost efektivně řešit problémy
Komunikativní, energická osobnost zvládající stres
Týmová práce
Velké pracovní nasazení
ŘP sk. B - aktivní řidič
Znalost práce na PC (MS Office)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2259151  Datum zveřejnění: 24.9.2015