Vedoucí nákupu/Mnichovo Hradiště/KUB

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Mnichovo Hradiště, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- provádění nákupu zboží, materiálu, služeb a kooperací dle jednotlivých požadavků
- dodržování termínů nákupu dle jednotlivých požadavků
- urgování objednávek a zajišťování reklamačního řízení s dodavateli
- řízení pracovníků MTZ a rozdělování práce dle profesí a provádění jejich kontroly plnění
- provádění vstupní kontroly, příjem a výdej zboží dle pracovních postupů
- stanovení a dodržování minimálních limitů skladových zásob a provádění hodnocení dodavatelů
- provádění poptávkových řízení
- provádění výběrových řízení
- vedení evidence dodavatelů (kontakty, nabídky, poptávky, výběrová řízení)
- vyhledávání nových dodavatelů
- jednání u stálých dodavatelů
- zajišťování kvality, identifikovatelnost a ochranu produktu v procesu nakupování a skladování
- kontrolu dodavatelských smluv
- přehledné uskladnění zboží a jeho označení štítky
- řízení skladových zásob (obrátkovost) a optimalizace, efektivní skladování a využívání skladových ploch
- vedení katalogu (IS Altus Vario) a za zavádění nových položek dle stanoveného klíče
- dodržování pravidel o hospodaření s odpady
- zpracování podkladů pro mzdy
- stanovování motivačních kritérii v rámci svěřeného úseku včetně vyhodnocování
- dodržování obecných pracovněprávních předpisů a ostatních nařízení vyplývajících z provozního řádu firmy

SPOLUPRÁCE:
Při balení výrobků, kompletaci dodávek, inventarizaci, základní údržbě areálu v sídle firmy, tvorbě dokumentů systému managementu jakosti, zlepšování některých skladovacích postupů a to i poskytnutím vlastních nápadů
s ostatními pracovníky firmy, zajišťování údržby manipulační techniky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní společnosti
- dobré platové ohodnocení
- zaměstnanecké výhody

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala a splňuje požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail [email protected] a uvádějte značku 24698/KUB

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2015. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Pro našeho klienta firmu, která se specializuje na průmyslová, protipožární a garážová vrata, brány a branky i atypická vrata hledáme uchazeče na pozici VEDOUCÍ NÁKUPU/MNICHOVO HRADIŠTĚ/KUB.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Vedoucí nákupu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání - technického zaměření,
- práce na PC – uživatelsky,
- řidičský průkaz sk. B.,
- AJ (NJ) – aktivní znalost, schopnost komunikovat se zahraničními dodavateli a partnery
- znalost nákupního marketingu, optimálního řízení zásob, IS z oblasti zásobování, plánování a řízení výroby, skladovacích systémy a podmínky skladování, BOZP při práci ve skladech

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2277302  Datum zveřejnění: 6.10.2015