Konzultant/ka pro firemní zákazníky - Brno, Hodonín

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• komunikace se stávajícími i novými zákazníky
• administrativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

- GARANTOVANÁ MĚSÍČNÍ MZDA 16.000 Kč
• práce na HPP (pravidelná pracovní doba: po - pá 8.00 - 16.30 hod)
- možnost práce na zkrácený pracovní úvazek (pravidelná pracovní doba: po-pá 8.00-
14.30 hod)
. pracovní poměr na pracovní smlouvu
- platové ohodnocení s fixní složkou mzdy
• vstupní zaškolení, průběžná odborná školení zdarma
• možnost rychlého profesního růstu
• zaměstnanecké benefity – stravenky, příspěvek na telefon, pojištění, volno navíc,
jazykové kurzy
• moderní pracovní prostředí v centru Brna, Hodonína (pitný režim, odpočinková místnost)
• snadná dostupnost z vlakového i autobusového nádraží

Místo výkonu práce: centrum Brna, Orlí 17, centrum Hodonína, Národní třída 18a

PŘIJĎTE SE K NÁM PODÍVAT!
KAŽDOU STŘEDU V 16,00 HOD. VÁM RÁDI UKÁŽEME BUDOUCÍ PRACOVIŠTĚ.
V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis na e-mail: [email protected] a my Vás budeme kontaktovat.

Nástupní termín: listopad 2015

Kontakt:
Personální oddělení
Tel.: 544 529 940

AMAX, s.r.o.
Orlí 17, 602 00 Brno
www.amaxsro.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Společnost AMAX je moderní a dynamická společnost, která je na trhu 13 rokem.
V souvislosti s růstem naší společnosti hledáme nové pracovníky na pozici: PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO ODDĚLENÍ – hlavní pracovní poměr nebo zkrácený úvazek.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat, uvedených v zaslaném CV pro AMAX, s.r.o., IČO 26312549, dává žadatel o zaměstnání souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzuje, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• dobré komunikační a prezentační dovednosti
• zodpovědný přístup
• uživatelská znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2281705  Datum zveřejnění: 8.10.2015