Projektový manažer pro plánování a realizaci investic/Hradec Králové/HER

Kariéra spol. s r.o.

Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Okres Kolín, Okres Nymburk, Okres Pardubice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- řízení projektů
- výběrová řízení, jednání o cenách
- samostatná práce na projektech až k realizaci
- vyjednávání obchodů i v angličtině

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zázemí dynamicky se rozvíjející české společnosti obchodující s luxusním produktem ve více než 72 zemích světa
- HPP, místo výkonu práce v Hradci Králové
- množství investičních akcí plánovaných pro horizont následujících 3 let
- odpovídající platové ohodnocení s motivační složkou mzdy závislou na výsledcích
- možnost profesního i kariérního růstu

Informace o náboru

Termín nástupu: dle dohody
Místo pracoviště: Hradec Králové

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis a uvádějte značku 19785/HER.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2015. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Jeden z nejvýznamnějších středoevropských výrobců tvrzeného kamene (nabízí materiál pro kuchyňské desky, obklady, dlažbu, parapety, atd.)

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technické, strojní

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- VŠ technického směru ( strojní zaměření výhodou)
- min. 3-5 let zkušeností na obdobné pozici
- praktické znalosti výrobních technologií a procesů
- praktická zkušenost s řízením projektů
- zkušenost s výběrovými řízeními a jednáním o ceně výhodou
- zkušenost s agendou dotací výhodou
- schopnost pracovat samostatně a dotahovat projekty až k realizaci (instalaci nových zařízení apod.)
- systematičnost, schopnost hledat řešení v návaznosti na efektivitu výroby a optimalizaci výdajů
- velmi dobré vyjednávací a komunikační schopnosti
- anglický jazyk - komunikativně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2291127  Datum zveřejnění: 16.11.2015