Odborný obchodní zástupce/ČR SR

Kariéra spol. s r.o.

Praha, Brno - město, Okres České Budějovice, Okres Karlovy Vary, Okres Hradec Králové, Okres Ostrava, Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Rozvíjení a udržování vztahů se zákazníky
*Samostatné uvádění nových produktů na trh
*Denní cestování v rámci ČR (80%) a SR (20%) – být v neustálém kontaktu se zákazníky
*Komunikace se zahraničními partnery v angličtině
*Kontinuální studium nových produktů, firma se zaměřuje na inovativní produkty

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Činnost na hlavní pracovní poměr
*Velmi dobré, motivující platové podmínky s přímým vlivem na výši odměny
*Služební auto, mobilní telefon, notebook, zázemí krásné kanceláře
*Příjemný, menší kolektiv, rodinná firma

Informace o náboru

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2015. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Pro našeho významného klienta, expandující společnost obchodující s produkty pro laboratorní diagnostiku a reprodukci hledáme vhodné kandidáty na pozici Odborný prodejce pro ČR a SR

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Absolvent VŠ lékařského nebo příbuzného směru
*Obchodní zkušenost ve zdravotnictví
*Vynikající komunikační a prezentační schopnosti
*Obchodní historie s prokazatelnými výsledky
*Řidičský průkaz sk. B
*Plynulá angličtina

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2333786  Datum zveřejnění: 19.11.2015