Vedoucí výroby / Chomutov / Kad

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Ústecký kraj, Okres Chomutov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• řízení výroby, zabezpečování plnění plánu výroby, dohled a zabezpečení plynulosti výroby a dohled nad vytížením podřízených zaměstnanců
• dohled nad kvalitou výroby, dohled nad řádným vyplňováním výrobních záznamů a výrobní dokumentace
• dohled a zabezpečení řešení závad na strojním zařízení, plánování a sledování ročních finančních plánů na svěřeném středisku
• spoluúčast při zavádění nových výrobních procesů a nových technologií, dodržováním zásad BOZP a PO na všech podřízených pracovištích
• spolupráce při řešení nesrovnalostí ve výrobním procesu
• zodpovědnost za data z výroby pro JDE transakce (odepisování ,šrot , backlog zakázek, atd.)
• pravidelný reporting výroby
• vedení podřízených zaměstnanců (organizace, dohled, motivace, hodnocení)
• aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování výroby, kvality, komunikace s mateřskou divizí, dodavateli a zákazníky
• řídit a kontrolovat práci podřízených zaměstnanců a hodnotit jejich pracovní výkonnost a pracovní výsledky
• kontrola bezpečnosti práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• možnost profesního růstu
• velmi dobré platové ohodnocení
• benefitní systém

Informace o náboru

Místo pracoviště: Chomutov

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete Váš životopis na e-mail [email protected] a uvádějte značku 13327/Product/Kad.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho klienta z oblasti tech­no­lo­gií a sys­témů pro řízení pohybu, hledáme vhodné kandidáty na pozici
VEDOUCÍ VÝROBY

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Technický obor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Min. SŠ vzdělání technického směru
• Min. 2 roky zkušeností s vedením pracovního týmu ve výrobě
• Technické zaměření kandidáta podmínkou
• Zkušenosti s výrobní dokumentací podmínkou
• AJ na komunikativní úrovni výhodou
• velmi dobrá znalost MS Office
• zkušenosti s tvorbou analýz výroby, analytické a systémové myšlení
• manažerské a komunikační dovednosti, aktivní přístup k řešení problémů
• týmový přístup, samostatnost a zodpovědnost
• schopnost motivovat spolupracovníky a podřízené zaměstnance

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2414498  Datum zveřejnění: 28.1.2016