Nákupní specialista junior/Jihlava/KOL

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Jihlava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zpracování nákupních objednávek a žádanek
- objednávání technického zboží u dodavatelů včetně sesterských firem skupiny
- sledování termínů a kontrola kvality dodávek
- kontrola došlých faktur a jejich párování s žádankami
- zadávání dat do interního systému K-Soft
- spolupráce při vyhodnocování nabídek
- spoluúčast při jednáních s dodavateli
- prověřování smluvních podmínek (termíny, ceny, platební podmínky)
- vyřizování veškeré administrativy spojené s nákupem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností
- odborný profesní rozvoj
- práci v profesionálním kolektivu s vysokou mírou samostatnosti
- možnost realizovat se v sesterských závodech v rámci skupiny
- možnost využití firemního kvalitního ubytování pro zaměstnance mimo region Jihlava

Informace o náboru

Termín nástupu: dohodou
Místo pracoviště: Jihlava

V případě, že Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj životopis v ČJ na e-mail kariera06@karierasro.cz a uvádějte značku 9912/KOL.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva, výroba nábytku

Pro našeho klienta, jednoho z největších výrobců velkoplošných materiálů na bázi dřeva a jiných, podobných výrobků, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

NÁKUPNÍ SPECIALISTA JUNIOR/JIHLAVA/KOL

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

nákup, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - aktivní nebo
Německý jazyk - aktivní

Počet let praxe

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ukončené SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenost z oblasti nákupu výhodou
- komunikativní znalost AJ anebo NJ
- vysokou míru samostatnosti, důslednost, aktivní přístup k řešení úkolů
- zodpovědnost, schopnost se prosadit, dobré vyjednávací schopnosti
- uživatelskou znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

Kariéra s.r.o.
Vinohradská 184
130 52 Praha 3
ID: 2430659   Datum zveřejnění: 10.2.2016