Business Analytik pro Media tým

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce na kvalitních obchodních příležitostech, tvorba požadavků na funkcionalitu, završené dohodou všech zúčastněných stran. To znamená analýza, dokumentace, odsouhlasení požadavků na funkcionalitu, architektura nové funkcionality, průběh prací, management system pro Media sektor, koordinace technického řešení využitím procesních diagramů, UI modelů a data modelů.
Vedení workshopů s vývojáři, testery a konzultanty o daných požadavcích
Kontrola dodaných řešení testováním, spolu s kontrolou akceptačních kriterií
Řízení práce na plnění požadavků a úkolů v rámci projektu, zabezpečení dobré komunikace uvnitř týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Skvělý program zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, odměny v rámci projektu, možnost práce z domu, stravenky, program volitelných zaměstnaneckých benefitů spravovaný prostřednictvím internetové aplikace, podpora penzijního a životního pojištění, očkování proti chřipce, káva, čaj a ovoce zdarma)
Školení, technické kurzy, kurzy angličtiny, certifikace
Mezinárodní prostředí
Pracovní smlouva na dobu neurčitou
Termín nástupu: dle dohody
Místo pracoviště: Ostrava

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail [email protected] a uvádějte značku 23996/BUS/VAC.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho významného klienta, společnost poskytující komplexní služby v oblasti IT pro soukromý i veřejný sektor a služby pro vývoj produktů v oblasti komunikace a moderních technologií, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

BUSINESS ANALYTIK PRO MEDIA TÝM

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

obchodn, informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na pozici:

Výborné komunikační schopnosti
Velmi dobrá úroveň Angličtiny – slovem i písmem
Schopnost koordinace diskuse mezi investorem a odborným zástupcem dodavatele z business i IT oblasti (naši konzultanti, programátoři, testeři) a vytvoření dohody o tom, co má být uděláno
Aktivní přístup, ochota učit se nové věci a dělat vše, co je třeba pro zdárné dokončení úkolu
Dobré analytické schopnosti, systematické myšlení
Schopnost soustředění se na detaily a nalezení mezer v daném řešení
Schopnost přijímat alternativní řešení
Dobré organizační schopnosti
Schopnost klást otázky a oslovovat lidi pro dosažení řešení nejasností
Schopnost vyrovnat se se změnami prostředí
Zkušenosti s prací v mezinárodním prostředí

Technické předpoklady

Microsoft Visio, Excel
Nástroje na generování diagramů pro pracovní postupy a UI modelů
Znalost Oracle databáze výhodou

Další předpoklady

Znalost a použití Software Development Lifecycle (SDLC) a aktivit spojených s jednotlivými fázemi
Zkušenost s tvorbou business a funkčních požadavků pro dosažení kvality projektu
Zkušenost se stanovením business požadavků od uživatelů / vlastníků produktu
Zkušenost s analýzou business požadavků s ohledem na technické/business možnosti
Zkušenost s tvorbou srozumitelné a stručné dokumentace pro specifikaci
Zkušenost s testováním software z hlediska kvality a splnění stanovených požadavků
Certifikát v oblasti Computer Science / Engineering / Business
Certifikát v oblasti Business Analysis nebo Software Testing je výhodou
Znalost z oblasti inzerce je velkou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2533072  Datum zveřejnění: 26.4.2016