Strážný

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost ARGUS s.r.o.

Bezpečnostní služba přijme pro svá pracoviště v Praze strážné. Hledáme uchazeče s odpovídajícím zdravotním stavem, trestní bezúhonností a solidním vystupováním. Předchozí praxe v ostraze vítána. Odměny závislé na hodnocení kvality. Nabízíme možnost získání kvalifikačního osvědčení.

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici, zašlete prosím svůj životopis na adresu -

Argus spol. s.r.o
Jan Přibyl
Telefon: +420 284 813 324
E-mail: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost ARGUS s.r.o. - Bezpečnostní služba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2605829  Datum zveřejnění: 13.6.2016