Project Quality engineer

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kontaktní osoba za projektovou kvalitu ve vztahu k zákazníkovi
Vedení projektu ze strany APQP procedur
Zodpovědnost za projektový tým a řízení kvalitativních zadání dle procesu X-SEP
Výběr vhodných APQP procedur a metod
Zajištění zákaznických požadavků a interních požadavků, které jsou zohledněny v APQP procesu pro interní dodavatele a externě nakupované díly
Kontaktní osoba za oblast kvality pro Advanced Supplier Quality engineer ASQ v průběhu projektu
Zodpovědnost za přípravu dokumentů k PPAP
Podpora e D- a P-FMEA s ohledem k odsouhlaseným zák. požadavkům a interním standardům
Odpovědnost prezentovat PPAP vůči zákazníkovi až do konečného schválení
Kompletní předání zodpovědnému kolegovi z QM zodpovědnému za SOP
Odhad rizika pro projektovou kvalitu (Risk assessment)
Odhad rizika a spouštěčů varování (alertu) na vhodnou úroveň řízení firmy
Sledování dosažení cílů kvality přes ocenění rizika založeném na PFMEA, klíčových ukazatelích (key characteristics) způsobilostech (capabilities), tolerancích, PPM, atd.
Kontrolovat plán konstrukční a výrobní validace
Kontrola specifikace pro systém měření, včetně přípravků
Odpovědnost za definování kontrolního plánu pro prototypové, předsériové a sériové fáze

Zaměstnanecké výhody, benefity

Perspektivní a zajímavou práci v prosperující firmě
Péči o osobní a profesní rozvoj
Přátelský kolektiv
Každodenní využití cizích jazyků
13., 14., 15. mzda
Příspěvek na zdravotní péči
6 týdnů dovolené
Závodní stravování
Penzijní připojištění
Jazykové vzdělávání
Bezplatná zdravotně-preventivní péče
Kulturní a společenské akce
a další výhody a příplatky dle nadstandardního benefitního systému

Informace o náboru

Pro našeho klienta, významného vývojového partnera a dodavatele originálního příslušenství výrobcům v automobilovém a strojním průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Project Quality engineer / Kraj Vysočina / KOL

Termín nástupu: dohodou
Místo pracoviště: Okříšky

V případě, že Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis včetně fotografie v ČJ a AJ na e-mail [email protected] a uvádějte značku 16651/PQE/KOL.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

významný vývojový partner a dodavatel originálního příslušenství výrobcům v automobilovém a strojním průmyslu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ technického směru výhodou
Pokročilá znalost AJ (NJ výhodou)
Znalost PPAP / EMPB / VDA, D + P-FMEA,
Znalost kvality v projektové fázi, statistiky, SPC, nástrojů řízení kvality
Znalost principů normy kvality ISO/TS 16949
Znalost SAP
Dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
Organizační schopnosti
Schopnost týmové spolupráce, komunikace
ŘP skup. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2611526  Datum zveřejnění: 16.6.2016