Obchodník

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- získávání nových obchodních příležitostí
- řízení obchodních případů, vedení obchodních jednání, zodpovědnost za jejich průběh, příprava prezentací a tvorba nabídek
- prodej ERP systémů Microsoft Dynamics
- spolupráce s týmem konzultantů a projektových manažerů při pre-sale aktivitách
- budování a udržování vztahů se stávajícími zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající platové ohodnocení – fixní a provizní složka
- rozvoj odborných dovedností s perspektivou profesního růstu
- potenciál osobního růstu a rozšíření znalostí z různorodých odvětví
- intenzivní spolupráce a komunikace s Microsoft
- přátelský kolektiv

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala, posílejte své životopisy na e-mail: [email protected] a uvádějte značku 27886/Mal

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici OBCHODNÍK PRO ERP SYSTÉMY MICROSOFT DYNAMICS.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- kvalitní komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi na úrovni vrcholového managementu
- znalost problematiky informačních systémů, zkušenost s Microsoft Dynamics výhodou
- znalosti procesů a prostředí ve středně velkých a velkých společnostech
- samostatnost a zodpovědnost
- znalost angličtiny na komunikativní úrovni
- řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2673232  Datum zveřejnění: 2.8.2016