Metrolog

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Systémová koordinace metrologických činností s širokou působností vyhodnocování metrologických expertíz a statistických výstupů
• Vede skupinu kalibrací v akreditované kalibrační laboratoři s možností dalšího kariérního postupu na pozici vedoucího oddělení
• Zastupuje vedoucího oddělení
• Samostatné řešení a tvorba logických rozborů a matematické analýzy systémů zpracování naměřených dat.
• Řízení a organizace kalibrací v laboratořích daného oddělení
• Tvorba a revize kalibračních metodik
• Kalibrování a provádění metrologické kontroly měřidel, vyhodnocování výsledků měření a vystavování kalibračních listů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavou práci v malém kolektivu
• zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek z FKSP, jazyková výuka)
• pružnou pracovní dobu
• plat a odměnu podle zák. č. 262/2006 Sb. a NV č. 564/2006 Sb. v platném znění na základě započitatelné praxe T11, možnost růstu až na T13

Pracoviště:
Český hydrometeorologický ústav
Generála Šišky 942
Praha 4 Kamýk

Datum nástupu:
ihned nebo dle dohody

Kontakt:
Ing. Martin Provazník
Meteorologická kalibrační laboratoř
tel: 244033256
e-mail: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Státní správa, veřejná správa a samospráva

Český hydrometeorologický ústav - úsek meteorologie a klimatologie

nabízí volnou pozici:

Metrolog

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na strojírenství a elektrotechniku

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na strojírenství a elektrotechniku
• Řidičský průkaz skupiny B
• Praxe v oboru metrologie minimálně 2 roky výhodou
• znalost MS Office (vyhodnocování naměřených výsledků pomocí Excel, zpracování tabulek a grafů)
• znalost anglického jazyka pasivní nutná (aktivní výhodou)
• certifikace pracovníka v metrologii výhodou, po zapracování nutná
• znalost legislativy v oblasti metrologie výhodou, po zapracování nutná
• organizační a řídící schopnosti, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

Písemné nabídky, doplněné strukturovaným životopisem a přehledem praxe zasílejte do 13.11.2016 na e-mailovou adresu [email protected]

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2779114  Datum zveřejnění: 24.10.2016