Náměstek ředitele pro meteorologii a klimatologii

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Český hydrometeorologický ústav

Ředitel Českého hydrometeorologického ústavu vyhlašuje výběrové řízení na místo

náměstka ředitele pro meteorologii a klimatologii

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou a tvůrčí práci
- plat a odměna podle zák.č. 262/2006 Sb. a NV č. 564/2006 Sb.
- pružná pracovní doba
- zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek z FKSP, příspěvek na jazykovou výuku)

Pracoviště :

Na Šabatce 17
143 06 Praha 4, Komořany

Kontakt Ing. Věra Málková, e-mail: [email protected]

Nástup je možný od ledna 2017 nebo po dohodě. Při vlastním výběrovém řízení bude požadována presentace představy o řízení úseku meteorologie a klimatologie. ČHMÚ si vyhrazuje právo upravit požadavky výběrového řízení nebo nevybrat žádného uchazeče.

PÍSEMNÉ PŘIHLÁŠKY zašlete nejpozději do 25. listopadu 2016 na adresu:

personální agenda – výběrové řízení NMK
143 06 Praha 4 – Komořany

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Státní správa, veřejná správa a samospráva

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Přírodovědného nebo technického (metrologie, klimatologie)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Počet let praxe

10

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání přírodovědného nebo technického směru se vztahem k meteorologii a klimatologii (vědecká hodnost vítána)
• dobrá orientace v oborech působnosti úseku meteorologie a klimatologie ČHMÚ
• znalost anglického jazyka slovem i písmem (certifikát úrovně znalosti výhodou)
• minimálně 10 let praxe v oborech se vztahem k meteorologii a klimatologii
• praxe ve vedoucí funkci a orientace v ekonomické a personální oblasti
• dobré komunikační schopnosti
• přirozená autorita a vysoké pracovní nasazení
• občanská bezúhonnost a předpoklady pro řídící funkci podle zákona č. 451/1991 Sb.
• bezpečnostní způsobilost nejméně na stupeň „Důvěrné“ podle zákona č. 412/2005 Sb. o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti

Obsah přihlášky:

• motivační dopis
• strukturovaný životopis
• osvědčení a čestné prohlášení podle zákona č. 451/1991 Sb.
• výpis z trestního rejstříku
• ověřené kopie dokladů o dosaženém vzdělání
• ověřenou kopii „Osvědčení fyzické osoby“ nejméně pro stupeň utajení „Důvěrné“, vydaný Národním bezpečnostním úřadem dle zákona č. 412/2005 Sb., nebo souhlas s absolvováním bezpečnostní prověrky na daný stupeň utajení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2779546  Datum zveřejnění: 24.10.2016