Vedoucí výroby

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Český Krumlov, Jihočeský kraj, Okres Český Krumlov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zajištění řádného průběhu výroby transformátorů, tlumivek a dalších elektrotechnických komponent
- řízení a motivace vedoucích jednotlivých pracovních týmů, řešení disciplinárních přestupků zaměstnanců
- plánování výrobních zdrojů a kapacit (rozpočet, zaměstnanci, stroje, materiál)
- odpovědnost za včasné plnění výrobních zakázek
- odpovědnost za dodržování stanovených předpisů a pracovních postupů na pracovišti
- zavádění opatření k optimalizaci výrobních procesů a ke zvyšování produktivity práce
- spolupráce při zavádění nových produktů
- zajišťování průběžné údržby strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- perspektivní zaměstnání u prosperující zahraniční společnosti
- mzdové ohodnocení odpovídající předchozím zkušenostem
- proškolení v oblasti interních výrobních a jiných procesů
- pružná pracovní doba, mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, 13. mzda a další benefity

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala a splňuje požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v českém jazyce na e-mail [email protected] a uvádějte značku 21961/VV/SUS.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zaměřenou na výrobu a prodej svařovací techniky a solární elektroniky, hledáme absolventy i zkušené kandidáty na pozici:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ / VŠ vzdělání technického směru (elektrotechnické vzdělání velkou výhodou)
- alespoň 2 roky relevantní praxe; zkušenosti z oblasti LEAN výhodou
- znalost ČJ (rodilý mluvčí) + komunikativní znalost NJ nutností (úroveň B2)
- velmi dobré uživatelské PC dovednosti (MS Office)
- velmi dobré technické a logické myšlení, čtení technické dokumentace
- velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
- schopnost řídit a motivovat zaměstnance a převzít odpovědnost za celou pracovní skupinu
- iniciativa, časová flexibilita
- týmové smýšlení, ochota se dále vzdělávat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2780927  Datum zveřejnění: 25.10.2016