Pracovník ochrany čistoty ovzduší - dvě volné pozice

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Český hydrometeorologický ústav, oddělení Informační systém kvality ovzduší
nabízí dvě volné pozice :

Pracovník ochrany čistoty ovzduší

Popis činnosti:

• samostatné hodnocení dat a dalších podkladů ve vztahu ke kvalitě ovzduší
• příprava a zpracování materiálů souvisejících s ochranou čistoty ovzduší
• odborná podpora pro zpracování ročenek, odborných článků, zpráv a reportů
• spolupráce na projektech
• spolupráce a koordinace činností mezi pracovníky Úseku ochrany čistoty ovzduší (pozice 1)
• kontrola a správa dat o chemickém složení atmosférických srážek (pozice 2)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavá a různorodá odborná práce v příjemném pracovním kolektivu,
• plný pracovní úvazek, pružná pracovní doba
• pracovní poměr na dobu určitou jako zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou (pozice 1 - minimálně 20 měsíců, pozice 2 – minimálně 28 měsíců)
• možnost odborného růstu
• plat a odměna podle zákona č. 262/2006 Sb. a NV ČR č.564/2006 Sb.
• zaměstnanecké výhody (dotované závodní stravování, příspěvek z FKSP)
• dovolená 5 týdnů

Pracoviště: ČHMÚ, Praha 4 - Komořany, Na Šabatce 17

Datum nástupu: konec října 2016/ začátek listopadu 2016 (dle dohody)

Kontakt: Ing. Václav Novák, [email protected], 244032421

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Státní správa, veřejná správa a samospráva

Zřizování a provoz měřicích stanic a sítě s využíváním telekomunikačních sítí. Poskytování předpovědí a výstrah.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

vzdělání přírodovědného nebo technického zaměření

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání přírodovědného nebo technického zaměření
• základní přehled v oblastech: ochrana ovzduší, imise
• základní přehled v oblasti atmosférická depozice (pozice 2)
• základní zkušenost s redakční nebo editorskou činností (pozice 1)
• aktivní znalost AJ, práci s odbornými texty
• dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
• zaslání strukturovaného životopisu
Výhodou jsou zkušenosti se statistickou analýzou dat nebo znalost grafických programů.¨

Písemné nabídky, doplněné strukturovaným životopisem a přehledem praxe zasílejte na e-mailovou adresu [email protected] .

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2782348  Datum zveřejnění: 26.10.2016