Technicko obchodní manažer

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- komunikace se stávajícími klienty a udržování dobrých obchodních vztahů
- vyhledávání nových zákazníků a obchodních partnerů, budování obchodních vztahů
- zpracování poptávek a cenových nabídek (práce v informačním systému Altus Vario), prosazení cenové nabídky do realizace
- příprava a uzavírání objednávek a smluvní dokumentace
- spolupráce s technickým týmem na vhodném řešení pro zákazníky
- příprava technické dokumentace k zakázce, spolupráce s výrobním a montážním oddělením
- dohled nad realizací, průběhem a předáním zakázky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí prosperující společnosti a stabilní zaměstnání
- přátelský kolektiv
- motivující platové ohodnocení a možnost osobního a finančního růstu
- kompletní zaškolení na pracovní pozici
- zaměstnanecké výhody a benefity
- HPP na dobu neurčitou

Nástup možný ihned
Místo výkonu práce: Mnichovo Hradiště

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala a splňuje požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail [email protected].

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou a prodejem pro průmyslový sektor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technický

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2845544  Datum zveřejnění: 8.12.2016