Mechanik měření a regulace

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Ústecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2017, nebo dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Městská nemocnice v Litoměřicích, p.o.
hledá vhodné uchazeče na volnou pracovní pozici:

Zaměstnanecké výhody, benefity

- platové podmínky dle Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.
- výhody z kolektivní smlouvy
- plný pracovní úvazek 1,0
- termín nástupu : 1. 1. 2017 nebo dle dohody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ověřená kopie o dosaženém vzdělání
- výpis z rejstříku trestů, ne starší 3 měsíců
- nepřetržitý provoz
- požadujeme vyučení v oboru – vyhláška č. 50/78 Sb., § 6
- znalost práce s PC

Kontakt:

- Šťastný Jaroslav – vedoucí oddělení centrální údržby, tel. 416723403

e-mail: [email protected] Městská nemocnice v Litoměřicích, Žitenická č. 2084, 412 01 Litoměřice

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2859927  Datum zveřejnění: 20.12.2016