Referent správy pohledávek (Plzeňský nebo Karlovarský kraj)

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Karlovarský kraj, Plzeňský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
(15 tis. Kč základ/hrubá mzda, osobní ohodnocení, podíly na zisku

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost MEMFIS.cz, s.r.o. se sídlem Jírovcova 1343/32, České Budějovice, provozovna Krumlovská 1279, Prachatice, zabývající se správou pohledávek a specializující se na služby pro bankovní společnosti, hledá zaměstnance na pozici:

REFERENT SPRÁVY POHLEDÁVEK (Plzeňský nebo Karlovarský kraj)

Náplň práce:

- vymáhání a administrativní správa pohledávek (v kraji vašeho bydliště)
- osobní kontakt s klienty a prověřování klientů

Zaměstnanecké výhody, benefity

zázemí silné a stabilní společnosti
- hlavní pracovní poměr
- flexibilní pracovní doba
- zaškolení do problematiky pohledávek
- odpovídající finanční ohodnocení (15 tis. Kč základ/hrubá mzda, osobní ohodnocení, podíly na zisku)
- služební vozidlo, notebook, mobilní telefon

Životopisy zasílejte na [email protected], tel.: 388 303 021

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Účetní a auditorské činnosti

Společnost MEMFIS.cz, s.r.o.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- bydliště v požadované oblasti podmínkou
- středoškolské vzdělání
- znalost MS Word, MS Excel
- znalosti/praxe v oblasti správy a vymáhání pohledávek vítána
- komunikativnost, asertivita, samostatnost
- morální a trestní bezúhonnost
- řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2918593  Datum zveřejnění: 6.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: (15 tis. Kč základ/hrubá mzda, osobní ohodnocení, podíly na zisku