Referent/ka - specialista/ka e-shopu pro pracoviště v Praze 6, Zbuzanská 960

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní a servisní firma působící na českém trhu od roku 1991 v oblasti dodávek technologií v potravinářském průmyslu a od roku 1998 provozující internetový obchod NOZE.CZ se zbožím
německé firmy DICK, přijme :

referenta/ku – specialistu/ku e-shopu pro pracoviště v Praze 6, Zbuzanská 960.

Náplň práce :

- objednávky, rezervace, příjem a výdej zboží v účetním programu Helios
- osobní, písemná a telefonická komunikace se zákazníky
- Komunikace s výrobcem - německou firmou Dick v AJ nebo NJ
- Kontrola skladových zásob, správa skladu, naskladňování a zařazování zboží
- Balení a odesílání zásilek
- Správa e-shopu NOZE.CZ a jeho rozvoj
- Grafická příprava podkladů pro e-shop
- Komunikace přes Facebook
- Tvorba a rozesílání newsletterů
- Nástup možný dle dohody

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Odpovídající platové ohodnocení
- Měsíční odměny v závislosti na zisku z prodeje sortimentu Dick
- Příjemné nekuřácké pracovní prostředí v malém kolektivu
- Zázemí stabilní společnosti založené v roce 1991
- Pracovní smlouva na dobu neurčitou
- Další výhody – stravenky

Kontaktní údaje : pan Vladimír Prchlík, email : [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

ORS spol, s.r.o.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vzdělání SŠ/VŠ
- Aktivní znalost AJ nebo NJ
- Uživatelská znalost PC (MS World, Outlook, Excel, Photoshop nebo Zoner)
- Komunikativní dovednost
- Samostatnost, velký důraz na pečlivost a profesionální přístup
- Smysl pro týmovou práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců