Credit Controller s Holandštinou

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zajistit, aby zákazníci zaplatili v rámci stanovených podmínek a eskalovat pozdní plátce
- pomáhat plátcům s odstraněním problému u cashflow
- proaktivita
- částečná telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky
- přidělovat příchozí platby v obchodním systému
- vést účetní knihy zákazníků v požadované formě, aby odpovídali příjmy a výdaje
- zlepšení procesů a automatizovat zákaznická data
- ujistit se, že úvěrové limity jsou vhodné, objednávky jsou vydány jako autorizované, a pojistné kreditní podmínky jsou v souladu s politikou Managementu
- aktivně rozvíjet vztahy se zákazníky
- poskytnout podrobnou analýzu problematiky zákazníkovi- částky, příčiny, okamžitá řešení, popřípadě připravit akční plán pro odstranění opakování

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost kariérního růstu
- jazykové kurzy
- 5 týdnu dovolené
- placené přesčasy
- firemní akce
- roční bonusy ( na základě finančních výsledků)
- nové pracovní prostředí
- pružnou pracovní dobu
- firemní slevy na zboží

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

přední dodavatel disků a digitálních služeb pro zábavu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

finanční, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Nizozemský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- holandský jazyk C1
- znalost zákaznického servisu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2968732  Datum zveřejnění: 9.3.2017