Servisní technik klimatizace (chlazení a vzduchotechnika)

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Provádění servisních prací v oboru chlazení a vzduchotechnika
• Instalace nových klimatizačních zařízení
• Revize - kontroly těsnosti zařízení dle vyhlášky 517/2014

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 13. plat, odměňovací system – měsíční bonusy
• služební automobil i pro soukromé účely
• mobilní telefon
• silná podpora v dalším sebevzdělávání (odbornost, jazyky…)
• stabilní zázemí

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na [email protected]

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2017. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta, který je předním výrobcem světlíkových systémů nejen v ČR,
hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Pozice: Servisní technik klimatizace (chlazení a vzduchotechnika)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• úplné střední odborné vzdělání
• min. 3 roky praxe
• čtení projektové / technické dokumentace
• vyhláška č. 50/1978 Sb. Podmínkou
• řidičský průkaz skupiny B
• svářecí průkaz ZG 1 výhodou
• oprávnění k nakládání s chladivy dle zákona dle zákona č. 483/2008 o ochraně ovzduší
• certifikát - Revizní technik úniků regulovaných látek a skleníkových plynů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2970642  Datum zveřejnění: 28.4.2017