Technik - instalace a servis hardware informačních systémů

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned, dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ALTO PRAHA, s.r.o.
Hledáme techniky pro instalace a servis hardware informačních systémů pro hotely a restaurace na bází PC s OS Windows.

Zaměstnanecké výhody, benefity

nabízíme - vlídné zacházení
Nástup možný ihned. Nabídky zasílejte na [email protected], tel. 606 626 264.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Opravny a servisy (kromě aut) a jiné osobní služby

Komplexní řešení pokladen, skladů, a hotelových recepcí, včetně základního zaškolení zdarma. Na software je poskytována doživotní záruka. Více informací na našich stránkách.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme :

- základní znalosti v oblasti servisu PC,
- znalost síťových operačních systémů vítána,
- znalost cizích jazyků není podmínkou,
- řidičský průkaz ano,
- možnost růstu zajištěna v oblasti užívaného aplikačního software,
- školení v oblasti řešené problematiky je možné
- požadujeme precizní práci a vystupování,

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2981725  Datum zveřejnění: 21.3.2017