Asistent/ka Centrálního předpovědního pracoviště (CPP)

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned, dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Český hydrometeorologický ústav Praha, úsek meteorologie a klimatologie
nabízí volnou pozici:

Popis činnosti:

- podpora práce vedoucího CPP v organizačních a koordinačních záležitostech
- organizace, koordinace a vedení administrativních činností pro CPP
- dílčí provádění komerčních agend CPP
- organizační zajištění interních celorepublikových akcí a školení předpovědních pracovišť ČHMÚ
- vedení operativní evidence majetku pro vybrané útvary úseku meteorologie a klimatologie
- vystavování objednávek za CPP a zajištění podkladů pro skladovou evidenci
- vyřizování poštovní agendy související s provozní činností CPP

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na celý nebo i částečný úvazek
- plat a odměna podle NV č. 564/2006 Sb. a zákona č. 262/2006 Sb. (zákoník práce), tj. základní tarifní mzda 12 840 až 19 310 Kč (podle délky praxe) s možností osobního hodnocení po zapracování
- pružná pracovní doba
- zaměstnanecké výhody (závodní stravování, příspěvek FKSP, dovolená 5 týdnů)

Pracoviště: Centrální předpovědní pracoviště ČHMÚ, Praha Komořany

Datum nástupu: ihned nebo podle dohody

Kontakt: Mgr. Marjan Sandev, email: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Státní správa, veřejná správa a samospráva

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání: ÚSV
- praxe: min. 3 roky
- Ostatní předpoklady:
- organizační a komunikační schopnosti
- pečlivost a schopnost samostatné práce
- znalost práce na PC (MS Office, specializované programy)
- znalost anglického jazyka - pasivní nutná (aktivní výhodou)

Písemné nabídky doplněné strukturovaným životopisem a přehledem odborné praxe zašlete elektronicky na e-mailovou adresu [email protected]. Vybraní zájemci budou vyzváni k osobnímu pohovoru.

Odesláním dokladů poskytuje uchazeč, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění, souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v těchto dokladech.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2989127  Datum zveřejnění: 28.3.2017