Specialista logistiky

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Plzeň - sever

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Komunikace s dopravci a zákaznickým servisem s úzkou vazbou na další oddělení společnosti
- Zajištění přeprav zejména po EU (v menší míře i mimo EU) dle interních pravidel v rámci dlouhodobých smluv s dopravci
- Příprava přepravních dokumentů, zadávání dat do informačních systémů (ceny přepravy, adresy apod.)
- Kontrola faktur
- Agenda celního odbavení
- Vyřizování stížností zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci v přátelském kolektivu s pohyblivou pracovní dobou
- Vzdělávací a jazykové kurzy zdarma
- Dotované stravování
- Roční odměny až do výše jednoho měsíčního platu
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Dovolenou navíc
- Zvýhodněné telefonní tarify od T-mobile
- Placené přesčasy a možnost jejich vybírání formou náhradního volna
- Možnost účasti na firemních akcích (vánoční večírek, rodinný den, sportovní akce)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho významného klienta, jednoho z největších světových dodavatelů kompletních služeb elektro, TV a pro zábavní průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Předchozí 2 letou zkušenost v logistice, plánování přeprav, expedici, dopravě
- Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni, znalost německého jazyka výhodou (nikoli podmínkou!)
- Vzdělání v oboru - výhodou
- Znalosti celní problematiky - výhodou
- Výbornou znalost českého jazyka - nutné
- Výborné komunikační schopnosti
- Velmi dobrou znalost práce na PC, znalost produktů MS Office (word, excel)
- Odolnost vůči stresu
- Zaměření na detail a schopnost dokončování úkolů
- Dobré organizační schopnosti
- Logické myšlení
- Týmovost a flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2996316  Datum zveřejnění: 4.4.2017