Junior programátor

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- řešit úkoly které souvisí s oddělením Industry Solution
- tvorba desktop aplikací
- utilita pro oblast výroby a logistiky (oblast strojírenství a automotive)
- komunikace s týmem odborníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- cenné pracovní zkušenosti bez nutnosti předchozí praxe v oboru
- práce s inspirujícími kolegy v prostředí nadnárodní společnosti
- přátelskou firemní kulturu s důrazem na týmovou spolupráci
- vzdělávání přímo na pracovišti a možnost profesního růstu(školení, certifikace)
- spolupráci na firemních projektech
- možnost spolupráce na hlavní pracovní poměr(pracovní smlouvu), dohodu o provedení práce či dohodu o provedení činnosti(min.20 hodin týdně)
- v případě HPP i benefity společnosti jako (5 týdnů dovolené, 3dny zdravotního volna, stravenky, kurzy AJ, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní pojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

předního evropského dodavatele IT řešení a služeb

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost programování C#.NET
- základní znalost SQL server
- řidičský průkaz
- znalost technické angličtiny
- schopnost samostatné práce
- bezproblémová komunikace s lidmi
- týmový duch
- zápal a nadšení pro IT
- Vzdělání elektrotechnického zaměření (MaR, slaboproud, informatika, automatizace), ASŘ ve strojírenství

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3001695  Datum zveřejnění: 6.4.2017