Databázový specialista Microsoft SQL

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Okres Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- implementace databázových serverů Microsoft SQL u našich zákazníků
- a to nejen standalone SQL serverů, ale i clusterových řešení založených na MS SQL
- po implementaci se podílet na zajištění podpory, provádění profylaxí apod.
- budete se účastnit i přípravy technické části nabídek a mít tak možnost promítat zkušenosti z realizací do dalších zakázek
- pokud máte znalosti dalších Microsoft produktů (SCOM, DPM apod.), tak mít možnost pracovat i na těchto projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zajímavou práci v prostředí nadnárodní společnosti
- Perspektivu dlouhodobého rozvoje a stabilního zaměstnání
- Možnost odborného rozvoje v oblasti IT
- Dobré pracovní a platové podmínky
- Pružná pracovní doba
- Týden dovolené navíc
- Stravenky
- Vzdělávání
- Kurzy AJ
- Penzijní připojištění
- Pracovní výročí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Předního evropského dodavatele IT řešení a služeb

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- systémová znalost Microsoft SQL a to včetně implementace clusterových řešení
- znalost administrátorských úkonů (maintenance úkony na db, vytváření db pomocí skriptů, zálohování apod.)
- praxe min. 3 roky v dané oblasti
- všeobecný přehled v návazných IT oblastech (zálohování, hw servery, storage apod.)
- proaktivnost v přístupu k řešení zakázek i směrem k zákazníkům
- umět si poradit s performance analýzou MS SQL (např. deadlocky)
- skriptování, reporting nad SQL
- zkušenost s aplikační podporou na úrovni db
- znalost dalších technologií (produkty z rodiny Microsoft SCOM, SCCM, DPM, virtualizačních technologií apod.)
- odborné certifikace MCSA, MCSE
- komunikační dovednosti, nebát se konstruktivně projevit svůj názor
- anglický jazyk na komunikativní úrovni včetně znalosti technických pojmů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3001708  Datum zveřejnění: 6.4.2017