Specialista TZB / Praha a Střední Čechy

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• koordinace dodávek TZB v rámci staveb (profese vytápění, chlazení, VZT, ZTI, SHZ, MaR)
• kontrola prováděných prací a dodržování smluvních podmínek vůči subdodavatelům
• tvorba nabídek, příprava staveb, výběry subdodávek, zpracování alternativních technických řešení

Zaměstnanecké výhody, benefity

dlouhodobou perspektivu v silné zahraniční společnosti,
osobní rozvoj,
velmi dobré technické zázemí,
nadstandardní platové podmínky,
služební vůz i k soukromému užívání,
Iphone 7 a další výhody plynoucí z příslušnosti ke stavebnímu koncernu s celoevropskou působností

Informace o náboru

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Specialista TZB / Praha a Střední Čechy / KOL

Místo pracoviště: Praha, Střední Čechy
Termín nástupu: dohodou

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala a splňujete naše požadavky, zašlete nám svůj aktuální strukturovaný profesní životopis s fotografií a motivačním dopisem v ČJ na adresu [email protected] a uvádějte značku TZB/KOL.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2017. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

významná společnost v oblasti stavebnictví

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

stavební

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ stavebního zaměření, specializace TZB, příp. autorizace výhodou
• pracovní zkušenosti na obdobné pozici ve stavebnictví jsou podmínkou
• velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
• schopnost samostatného řešení problémů, organizační a komunikativní schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3047133  Datum zveřejnění: 12.7.2017