Zástupce vedoucího depa

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
ihned, dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mediaservis s.r.o.

Kdo jsme?

Jsme česká kurýrní a přepravní společnost a přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče na trhu. Pro naši pobočku v Hradci Králové hledáme nového kolegu, který se stane pravou rukou vedoucího depa.

Co vás na pozici senior dispečera čeká?

- ve spolupráci s vedoucím depa budete organizovat chod depa a řešit vzniklé provozní komplikace
- denně komunikovat s dispečery, kurýry a skladníky a řídit jejich práci
- budete jednat s dopravci, řešit vozový park i denní technické problémy, které se mohou vyskytnout

Koho hledáme?

- zkušeného dispečera, který už ví, co obnáší vedení týmu lidí, má výborné vyjednávací a řídící schopnosti, je spolehlivý, časově flexibilní a samostatný
- osobnost, které nevadí stres spojený s touto prací

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na hlavní pracovní poměr, nástupní plat 30 až 35 tis. Kč
- možnost získat při práci oprávnění na VZV
- nástup možný ihned nebo dohodou

Místo pracoviště: Dvorská 161/57a, Hradec Králové

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici posílejte svoje CV na adresu - [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Mediaservis s.r.o. Alternativní distribuční společnost Mediaservis pro Vás zajišťuje distribuci adresných i neadresných zásilek po celé republice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Na tuto pozici se hodíte, protože:

- máte praxi na pozici dispečera minimálně 1 rok
- máte zkušenosti s řízením řidičů, další zkušenosti v dopravě a logistice jsou výhodou
- máte dobrou znalost MS Office, především Word a Excel (každodenní využití)
- máte organizační talent, schopnost operativního řízení
- jste odolný vůči stresu a časově flexibilní
- máte velmi dobré vyjednávací a řídící schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3063571  Datum zveřejnění: 16.5.2017