Technická podpora IT pro zahraniční klienty v NJ

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Praha 9, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- prvotní analýza všech IT problémů/chyb jakož i jejich klasifikace a řešení přímo na místě (pokud je to možné)
- návrhy na optimalizaci IT procesů a obchodních procesů
- spouštění a analýza zkušebních programů
- pomoc pro uživatele/uživatelky při zpracování problémů a chyb v kartotéčním systému (Ticketsystem) a předávání na
odpovědnou pozici, pokud není možné řešení přímo na místě
- sledování zpracování problémů
- konzultovat řešení zdokumentované v kartotéčním systému
- realizace srozumitelných kontrol / kontrolní programy
- školení uživatelů/uživatelek na téma nových, resp. pozměněných procesních průběhů (např. nové transakce)
- případně zapracování nových zaměstnanců/zaměstnankyň ve společnosti po dohodě se skupinou informačního a
vědomostního managementu
- rozvoj nabídky a potřeb školení a osobního vývoje v oblasti IT jakož i příprava plánování a realizace konzultací s obchodním vedoucím/s obchodním vedením
- školení a podporu v dané mateřské řeči, dle domluvy také realizaci školících opatření v Německu
- překladatelskou činnost pro zavedení místního jazyka jako systémové řeči
- vykonávat překladatelskou činnost mimo oblasti IT, např. ve formě procesních popisů, technických pokynů k postupu, kvalitní překlady marketingových textů
- tlumočení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stravenky v hodnotě 100,- Kč
- Příspěvek na penzijní a/nebo životní pojištění 24.000,- Kč/rok/os
- Příspěvek 5.000,- Kč/os/rok na „relax“
- 13. Plat („příspěvek na dovolenou“ – rozdělený na 2 části)
- 14. Plat (Bonus v případě splnění ročního plánu)
- 5 dní dovolené navíc (za každý odpracovaný rok u naší společnosti má zaměstnanec nárok na 1 den, celkem 5 dní za 5 let)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2017. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Schopnost analytického a efektivního řešení problémů v rámci IT prostředí
• Kreativní a otevřenou osobnost
• Znalost NJ na velmi pokročilé úrovni - překlady, tlumočení
• Výborné interpersonální a komunikační schopnosti
• Minimálně 2 roky odpovídající praxe
• Organizovaný a systematický přístup
• Orientaci na zákazníka
• Pokročilá znalost MS Office 365 / SharePoint 2010 a výše
• Dobrá znalost a zkušenosti v IE
• Dobrá znalost MS Office 2013 (Excel, Word, OneNote, PowerPoint)
• Základní znalost CSS, HTML, JavaScript
• Znalost Camtasia Studio, SnagIt bude představovat další výhodu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3080610  Datum zveřejnění: 26.5.2017